اطلاعیه تبریک سال نو

اطلاعیه تبریک سال نو

ضمن عرض سلام و تبریکِ پیشاپیشِ فرا رسیدن سال نو و آرزوی بهروزی برای شما سروران و همراهان گرامی؛ شرکت پرچین بدینوسیله، روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ تا ساعت ۱۶ عصر را آخرین روزِ فعالیتِ کاری واحد فروشِ خود در سال نود و هفت اعلام می دارد.

سپاس از همراهی و حضور پر نورتان

اطلاعیه تبریک سال نو

پرچین

تبریک بهارانه پرچین

بهار آمده است با قامتی خجسته و سبزینه پوش. یادآور بلندای قیامت، و هر غنچه و گلی که قد می کشد، پیراهنی از معاد بر تن دارد. بهار آمده است با آیینه ای در دست از حکمت و معرفت و شکفتن، سرشار از آوازِ چلچله های بیداری، شوقمند و بی قرار؛ چونان پرنده ای که از قفس رها می شود. بهار آمده است؛ این راز برجسته طبیعت، این تحول و تغییر، این خاطره معطّر خاک، این غلغله گل و چهچهه بلبل و رقص سنبل. بهار آمده است؛ عطر کمال طبیعت، سرّ عیان شده عظمتِ خلقت، نشانه نور، اشاره سرور، رمز شگفتی و شادی، فصل زیبای بیداری. سلام بر بهار، سلام بر ماه گل نشان، سلام بر نجوای رازناک طبیعت. سلام فراوان بر بهاران و هر چه بهاری است. سلام بر سبزه نای دوستی و سلام بر همه دوستان!

اطلاعیه تبریک سال نو

خجسته آئین نوروزی و سال نو، هزاران سال است که در آغازین روزهای بهار، همراه با شکوفایی، سرسبزی و طراوت طبیعت، با قامتی استوار و برنا، چهره می نماید و در قلب مردم ما و همه دلبستگان به ایران و فرهنگ ایرانی، نور امید و شادمانی می پراکند.

اکنون نوروزی دیگر در راه است. براستی عید نوروز پرتوی دلربا و چهره ای دل انگیز از آفرینش است و پیش از آمدنش خیل انسان ها را به تلاش و کوشش فرا می خواند و شادمانی و لبخند را به ارمغان می آورد.

آنان که سرای دل را با آینه معرفت و طاعت، آذین بسته اند، در ایام خجسته نوروز، صحیفه وجود خویش را از نافرمانی خداوند یکتا پیراسته نگاه می دارند و بیش از دیگران از فواید عید بهره مند می شوند.

پرچین ضمن ارج نهادن به انتخاب شما عزیزان در سالی که گذشت آرزوی ادامه و توسعه همکاری و تلاش برای جلب رضایت بیشتر شما را دارد امید است با همکاری و همدلی به ایم مهم دست پیدا کرده و سالی پر از موفقیت و شادی را در کنار هم در پیش داشته باشیم.

 

 

یک پیام بگذارید

ایمیل شما به بقیه نشان داده نمی‌شود.

مطالب پیشنهادی

آردواز

آردواز

آردواز چیست؟ آردواز یکی از متداول ترین پوشش های سقف شیبدار در جهان می‌باشد. سقف…ادامه مطلب

Enter your keyword