تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین

تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین

تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین با رنگ بندی فوق العاده می‌تواند نمای سقف ساختمان شما را متحول کند و تاثیری شگفت انگیز در ظاهر ساختمان شما داشته باشد. این تایل‌ها با پوشش رنگ پیشرفته خود دربرابر رنگ رفتگی و باران و آفتاب و هر شرایط محیطی مقاوم سازی شده اند.

تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین

تایل های پوششی پرچین دارای آرم تجاری پرچین می باشد.

مزایای پوشش پرچین چیست؟

  • مقاوم در برابر زلزله
  • گارانتی دربرابر چکس
  • مقاوم در برابر آتش سوزی
  • مقاوم در برابر باران‌های شدید، تگرگ و برف
  • تنوع در رنگ (سفالی، قرمز، آبی، قهوه ای، نارنجی، …)
  • سرعت بالا در نصب و عدم نیاز به عایق رطوبتی

رنگبندی تایل‌های پوشش پرچین

تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین با تنوع بی نظیر رنگ بندی سبب می‌شود دست طراحان ساختمانی برای انتخاب رنگ و هارمونی بیشتر در ساختمان باز باشد. این مقوله مهم در پرچین با ادغام زیبایی و مقاومت با یکدیگر همراه بود.

ما موفق به طراحی محصولی شدیم که در کنار زیبایی در مقابل عوامل طبیعی مثل تگرگ و باران‌های شدید و … و در مقابل عوامل غیر طبیعی مانند آتش سوزی نیز مقاومت بالایی دارد. همچنین به دلیل نوع طراحی تایل‌های پرچین وزن وارده به سازه ساختمان بسیار کمتر از نمونه های دیگر خواهد بود.

مشخصات فنی:

ورق‌ها: از جنس گالوانیزه، با قطر ۰/۶ و ۰/۵ میلیمتر

رنگ: به روش الکترواستاتیک ( پودری)

ابعاد ورق‌ها: ۹۸۰ میلی متر طول و ۳۷۰ میلی متر عرض

وزن: هر ورق ۰/۶ تقریبا ۲ کیلوگرم و ورق ۰/۵ تقریبا ۱/۷ کیلو گرم

پوشش نفید هر ورق: ۰/۳۴ متر مربع

تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین

یکی از پروژه هایی توسط پرچین سقف آن به زیبایی هرچه تمام تر پوشش داده شده است

مقاومت در برابر تگرگ:

تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین بر اساس آزمایشات به عمل آمده بر روی تایل‌های پرچین، مقاومت این محصول در برابر اصابت تگرگ و باران‌های شدید تضمین می‌گردد.

 

آیا پوشش سقف شیب دار پرچین در مقابل آتش سوزی هم مقاوم است؟

نحوه نصب تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین به گونه‌ایست که این محصول توانایی مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش سوزی‌های خارجی داشته باشدو مانع انتشار آتش به داخل ساختمان گردد. همچنین وزن بسیار کم تایل‌های پرچین باعث می‌شود که در آتش سوزی داخلی بام دیرتر فرو بریزد.

زلزله: 

اغلب خطرات منجر به خسارت، جراحت و مرگ‌های ناشی از زلزله به دلیل وزن زیاد سقف و نوع ترکیبات به کار رفته در آن می‌باشد. تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین با توجه به وزن بسیار کم، و در عین حال استحکام و مقاومت بالا، خطرات ناشی از زلزله را در حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

طوفان وگرد و باد:

همچنین نحوه نصب پوشش های سقف شیب دار پرچین بسیار متمایز از نمونه‌های مشابهی است که جهت پوشش سطوح شیبدار استفاده می‌گردد. به دلیل نوع همپوشانی تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین واستفاده از متعلقات جانتبی آن به جهت پوشش دادن زوایا مانع از نفوذ هرگونه طوفان‌های شدید با سرعت بالا می‌گردد.

تایل های پوشش سقف شیبدار پرچین

نمونه کار ارسالی توسط همکاران پرچین که مرحله سقف زنی کار به اتمام رسیده است

در نهایت با افتخار اعلام می‌کنیم محصولی زیبا و در عین حال مقاوم و با امنیت بالا تولید کردیم که با بهره گیری از فناوری روز دنیا با خیالی آسوده می‌توانید از آن بهره بگیرید.

 

هم اکنون میتوانید برای سفارش پوشش سقف شیبدار پرچین با واحد فروش پرچین به شماره ۰۲۱۶۵۴۳۷۶۵۶ تماس حاصل بفرمایید.

مطالب پیشنهادی

Enter your keyword